Czy to Twoja firma?

T4B Sp. z o.o. praca

Ciechanów
T4B Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy T4B Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca T4B Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

T4B Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca T4B Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista ds. wsparcia it

    T4B Sp. z o.o.
    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • przyjmowanie zgłoszeń usterkowych od użytkownika w trybie 24h/7dni w systemie serwisowym użytkownika
      • prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizacji usterek tj. prawidłowe uzupełnianie danych w systemach serwisowych firmy i klienta
      • rozsyłanie przyjętych zgłoszeń do odpowiednich osób/firm celem ich wykonania
      • wsparcie dla serwisantów wykonujących naprawy w miejscu zainstalowania urządzenia
      • zdalne rozwiązywanie problemów, naprawa usterek zdalnie
      • prace dla działu realizacji w zakresie prac przy zdalnej konfiguracji systemu i urządzeń
      • w okresie szkoleniowym wyjazdy w delegacje w celu nauki systemu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Mile widziane znajomość: systemu Ubuntu, oprogramowania openSUSE zaganień sieciowych TCP/IP systemów monitor [Umiejętność 1] : Znajomość systemu Linux, Umiejętność czytania logów aplikacyjnych [Inne] : Pełne przygotowanie merytoryczne do wykonywania zawodu, nasi Specjaliści IT podzielą się swoją wieloletnią wiedzą; Ubezpieczenie na życie, pakiet opieki medycznej w Lux Med, dofinansowanie do karty Multisport.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ciechanowie