Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARDO WIESŁAWA POHNKE praca

Chwaszczyno
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARDO WIESŁAWA POHNKE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARDO WIESŁAWA POHNKE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARDO WIESŁAWA POHNKE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARDO WIESŁAWA POHNKE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARDO WIESŁAWA POHNKE - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARDO WIESŁAWA POHNKE
    • Chwaszczyno
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      SPRZĄTANIE BUDYNKÓW ,OBIEKTÓW GOSPODARCZYCH.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: BRUTTO

Pracodawcy w Chwaszczynie