KAMIR MAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SPRZEDAŻ WĘDLIN i MIĘSA
KAMIR MAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Chrzanów
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy KAMIR MAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KAMIR MAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KAMIR MAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier-sprzedawca

    • Chrzanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie i wydawanie towarów, układanie towaru, kompletacja zamówienia dla klienta, wprowadzanie danych do systemu
      branża: mięso i wędliny

      Wymagania

      • Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zmiany od 10.00-18.00; 23.00-7.00 2800+premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chrzanowie