Czy to Twoja firma?

Studio Urody Be Beauty Monika Turek-Tymosiak praca

Chrzanów
Studio Urody Be Beauty Monika Turek-Tymosiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Chrzanów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Studio Urody Be Beauty Monika Turek-Tymosiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Studio Urody Be Beauty Monika Turek-Tymosiak

Praca Studio Urody Be Beauty Monika Turek-Tymosiak - oferty archiwalne

  • Stylistka rzęs

    Studio Urody Be Beauty Monika Turek-Tymosiak
    • Chrzanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przedłużanie i zagęszczanie rzęs

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: CERTYFIKAT: STYLIZACJA RZĘS
      • Inne wymagania: kurs - przedłużanie i zagęszczanie rzęs

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: salon czynny od 8-20.00 wynagrodzenie+premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chrzanowie