Czy to Twoja firma?

KANCELARIA PODATKOWA Jolanta Cieplik praca

Chrzanów
usługi w zakresie doradztwo podatkowe oraz rachunkowo-ksiegowa
KANCELARIA PODATKOWA Jolanta Cieplik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy KANCELARIA PODATKOWA Jolanta Cieplik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KANCELARIA PODATKOWA Jolanta Cieplik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KANCELARIA PODATKOWA Jolanta Cieplik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KANCELARIA PODATKOWA Jolanta Cieplik - oferty archiwalne

  • Specjalista ds kadrowo-płacowych

    KANCELARIA PODATKOWA Jolanta Cieplik
    • Chrzanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie spraw w zakresie kadr i płac, ZUS, obsługa programu Płatnik, mile widziana znajomość programu Optima

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: Obsługa programu komputerowego Płatnik
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne, rachunkowść, obsługa programu Płatnik, mile widziana obsługa programu Optima

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jedna zmiana: 8-16
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowy/księgowa

    • Chrzanów
    • 3 000-4 500 zł / mies.

      Prowadzenie księgi spółek (pełna księgowość) oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziana obsługa programów księgowych w szczególności Optima

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Pracodawcy w Chrzanowie