Czy to Twoja firma?

TEODOR BADIURA PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE BAD-BUD praca

Chorzów

Od ponad trzech dekad TEODOR BADIURA PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE BAD-BUD kształtuje krajobraz Chorzowa oraz okolic, dostarczając niezawodne usługi budowlane. Nasza historia sięga roku 1990, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć solidne fundamenty dla przyszłych pokoleń. Specjalizujemy się w budowie obiektów, które stają się nie tylko przestrzenią do życia, ale i miejscem, gdzie rozwijają się biznesy i pomysły.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować kompleksowe usługi budowlane, które obejmują wszystko, od przygotowania terenu, poprzez konstrukcję, aż po precyzyjne prace wykończeniowe. Nasze usługi instalacyjne, w tym elektryczne, wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne, są wykonywane z największą starannością, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

W Bad-Bud rozumiemy, że doskonała jakość to nie tylko solidność wykonania, ale również zrozumienie potrzeb naszych klientów i elastyczność w realizacji ich wizji. Dlatego też każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem naszego zespołu, który jest naszą największą siłą.

Nasze przedsiębiorstwo, choć głęboko zakorzenione w lokalnej społeczności, zawsze patrzy w przyszłość, nieustannie doskonaląc nasze metody pracy. Jesteśmy pewni, że to właśnie nasze doświadczenie, połączone z innowacyjnością i dbałością o szczegóły, jest kluczem do sukcesu i satysfakcji naszych klientów.

W Bad-Bud wiemy, że każdy budynek, który wznosimy, jest świadectwem naszej pracy. Dlatego też nieustannie dążymy do perfekcji, aby nasze realizacje były nie tylko konstrukcjami, ale prawdziwymi dziełami sztuki inżynieryjnej. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inspirować przez lata.

TEODOR BADIURA PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE BAD-BUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy TEODOR BADIURA PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE BAD-BUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEODOR BADIURA PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE BAD-BUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TEODOR BADIURA PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE BAD-BUD poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TEODOR BADIURA PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE BAD-BUD - oferty archiwalne

  • Pracownik robót wykończeniowych

    TEODOR BADIURA PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE BAD-BUD
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace wykończeniowe na terenie Chorzowa i miast ościennych, dojazd zapewniony do miejsca pracy, jedna zmiana. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata w zawodzie monter instalacji sanitarnych lub w pracach budowlanych/ wykończeniowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: mile widziana znajomość branży budowlano - instalacyjnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Chorzów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata w zawodzie monter instalacji sanitarnych lub w pracach budowlanych/ wykończeniowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą

Pracodawcy w Chorzowie