Czy to Twoja firma?

JARZYŃSKI KRZYSZTOF DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA praca

Chorzów
JARZYŃSKI KRZYSZTOF DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Chorzów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy JARZYŃSKI KRZYSZTOF DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JARZYŃSKI KRZYSZTOF DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Zmianowy

    SMART-HR
    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Kelner / Kenerka

    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana

Praca JARZYŃSKI KRZYSZTOF DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA - oferty archiwalne

  • Pracownik kuchni

    JARZYŃSKI KRZYSZTOF DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA
    • Chorzów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie wszelkich prac na kuchni jak przygotowanie stanowiska pracy, produktów, pomoc profesjonalnemu kucharzowi, sprzatanie, wydawanie posiłków;

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto - do uzgodnienia może być także propozycja wynagrodzenia na godziny w razie zawarcia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Chorzowie