Czy to Twoja firma?

ALCHEMIA S.A. ODDZIAŁ KUŹNIA BATORY W CHORZOWIE praca

Chorzów
ALCHEMIA S.A. ODDZIAŁ KUŹNIA BATORY W CHORZOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł magazyn praca fizyczna

Oferty pracy ALCHEMIA S.A. ODDZIAŁ KUŹNIA BATORY W CHORZOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALCHEMIA S.A. ODDZIAŁ KUŹNIA BATORY W CHORZOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ALCHEMIA S.A. ODDZIAŁ KUŹNIA BATORY W CHORZOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ALCHEMIA S.A. ODDZIAŁ KUŹNIA BATORY W CHORZOWIE - oferty archiwalne

  • Zaopatrzeniowiec

    ALCHEMIA S.A. ODDZIAŁ KUŹNIA BATORY W CHORZOWIE
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      poszukiwanie nowych dostawców materiałów i usług; realizacja zakupów materiałowych i usług produkcyjnych z zapewnieniem terminowości dostaw; zbieranie ofert i ich weryfikacja oraz negocjacje cenowe z dostawcami; kontrola zgodności dostaw z fakturami i przyjmowanie produktów na magazyn; monitorowanie stanów magazynowych części zamiennych; realizacja drobnych dostaw materiałów dla poszczególnych wydziałów firmy; współpraca z innymi działami firmy;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Techniczne
      • Uprawnienia: obsługa komputera, prawo jazdy kat B,, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto - do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Operator piły taśmowej (może być do przyuczenia)

    • Chorzów

      - obsługa piły taśmowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Chorzowie