Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DSW DOROTA SETLAK-WRÓBLEWICZ

DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY . DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE.

Oferty pracy DSW DOROTA SETLAK-WRÓBLEWICZ

SPECJALISTA DS. BUDOWNICTWA

Zawód: budowlaniec Rodzaj: umowa na okres próbny
DSW DOROTA SETLAK-WRÓBLEWICZ
- Udział w pracach projektowych, inwentaryzacyjnych oraz związanych z nadzorem robót budowlanych. Kontrola i ocena stanu technicznego obiektów budowlanych. Prace ...
od 3200 zł
UoP brutto/mies.
Chorzów
29-12-2020
od 3200 zł

KOSZTORYSANT

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa na okres próbny
- Kosztorysowanie robót budowlanych. - Godziny pracy: 7:00-15:00.
od 3500 zł
Chorzów
29-12-2020
od 3500 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Chorzów
Szczegóły
Zakres obowiązków
- Udział w pracach projektowych, inwentaryzacyjnych oraz związanych z nadzorem robót budowlanych. Kontrola i ocena stanu technicznego obiektów budowlanych. Prace realizowane pod nadzorem osoby posiadającej uprawnienia budowlane.
- Godziny pracy: 7:00-15:00.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, inne
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie min. średnie budowlane lub o kierunku Architektura lub wymagane wykształcenie wyższe o kierunku: Budownictwo lub Architektura. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Mile widziana znajomość programu AutoCad, Norma.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
41-500 Chorzów

Pracodawcy z miasta Chorzów