Czy to Twoja firma?

F ENERGY KLABISZ sp. j. praca

Chorzów

Jesteśmy 3F ENERGY KLABISZ, Twoim zaufanym partnerem w świecie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych. Od naszego powstania w sierpniu 2018 roku, z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu, zapewniając najwyższą jakość usług i rozwiązań technicznych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Śląska, w Chorzowie, gdzie codziennie tworzymy historię innowacji i doskonałości w branży.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, od naprawy i konserwacji urządzeń elektrycznych, przez instalowanie maszyn przemysłowych, aż po kompleksowe prace związane z budową dróg, autostrad oraz linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Rozumiemy, jak ważne jest przygotowanie terenu pod budowę, dlatego oferujemy również usługi w tym zakresie, a nasze doświadczenie w dziedzinie architektury i inżynierii pozwala nam świadczyć doradztwo techniczne na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą, która stawia na samodzielność i odpowiedzialność. Każdy z naszych wspólników ma prawo indywidualnie reprezentować spółkę, co świadczy o naszym zaufaniu i szacunku do indywidualnych kompetencji. Jednocześnie, przy większych przedsięwzięciach, działamy zgodnie, łącząc nasze siły, aby zapewnić najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w każdy projekt, dbałość o detale i nieustanne dążenie do doskonalenia to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że każdego dnia pracujemy na to, aby być liderem w branży i oferować usługi, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy z 3F ENERGY KLABISZ, gdzie innowacja, jakość i zaufanie tworzą podstawę każdego projektu, który realizujemy. Razem możemy osiągnąć więcej.

3F ENERGY KLABISZ SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy 3F ENERGY KLABISZ SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca 3F ENERGY KLABISZ SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 3F ENERGY KLABISZ SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

3F ENERGY KLABISZ SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
3F ENERGY KLABISZ SPÓŁKA JAWNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Katowice
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Częstochowa
  6. Żory
  7. Opole
  8. Chorzów
  9. Piekary Śląskie
  10. Swietochlowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca 3F ENERGY KLABISZ SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany do pracy przy sieciach elektroenergetycznych

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie robót ziemnych, naprawy nawierzchni, brukowanie, montaż kabli nN i SN, montaż złaczy kablowych nN i SN, montaż słupów oświetleniowych, montaż stacji transformatorowych SN/nN, montaż muf i głowic kablowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: p, sumienność i uczciwość, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, dodatkowe atuty: prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP, uprawnienia w zakresie obsługi maszyn budowlanych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektromonter

    • Ruda Śląska

      wykonywanie prac elektrycznych

      Wymagania

      • Uprawnienia: uprawnienia SEP do 1 KV
      • Inne wymagania: p

      Oferujemy

  • Operator koparki

      obsługa koparki

      Wymagania

      • Uprawnienia: kurs operatora koparki

      Oferujemy

Pracodawcy w Chorzowie