INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla

Oferty pracy INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Krzywa 14 41-500 Chorzów
NIP
6272744746
REGON
363672221
KRS
0000600185
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
05.02.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 66.22.Z Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca INTELVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik interwencyjny

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      porządkowanie piwnic, koszenie trawy, drobne prace naprawcze

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: p chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do środy w godzinach 07.00-15.00, w czwartki 07.00-17.00, w piątki 07.00-13.00

Pracodawcy w Chorzowie