Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SUNDOOR TECH Sp. z o.o.

Jak dbać o bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości? Jakie systemy i produkty chronią przed upadkiem z wysokości? Jak sprawić by środowisko pracy było bezpieczne?

Wiele pytań. Wiele wyzwań. Wiele możliwości.

SundoorTech firma zajmująca się sprzedażą i montażem systemów zabezpieczających przy pracach na wysokości.

Oferty pracy SUNDOOR TECH Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Monter - Serwisant
Serwisant   |  umowa o pracę
Chorzów
Szczegóły

Poszukujemy kandydata na stanowisko: MONTER-SERWISANT

 Miejsce pracy: Chorzów + terytorium Polski

Zakres obowiązków
  • prowadzenie dokumentacji dot. przeglądów
  • współpracę z dotychczasowymi klientami firmy
  • wykonywanie przeglądów i napraw  sprzętu ochrony indywidualnej
  • wykonywanie montaży i przeglądów systemów asekuracji stałej
  • przygotowanie sprzętu do wysyłki
  • dbanie o samochód serwisowy, narzędzia pracy i powierzony sprzęt
Wymagania
  • wykształcenie średnie techniczne
  • biegła znajomość MS Office; dobra znajomość MS Excel
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • zdolności manualne – zręczność i łatwość operowania narzędziami – warunek konieczny
  • dyspozycyjność – gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski
  • predyspozycja do pracy na wysokości
  • duża samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
  • łatwość i chęć do nabywania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole
  • język angielski – mile widziany
SUNDOOR TECH Sp. z o.o.
41-506 Chorzów
Kurta Aldera 44

Pracodawcy z miasta Chorzów