Twoje wsparcie w rekrutacji

Chiara Pracodawca
Oferty pracy Chiara

Chiara Poland to producent wyróżniającej się odzieży dla kobiet, a jednocześnie marka, którą ta odzież jest sygnowana. Nasze ubrania sprzedajemy hurtowo: online oraz stacjonarnie.

NASZA MISJA

Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Skupiamy się wyłącznie na tym, w czym jesteśmy najlepsi – produkcji odzieży. Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie reagującą na potrzeby rynku i konsumenta firmą odzieżową. Znamy najnowsze trendy, znamy tajniki krawiectwa, a przede wszystkim znamy potrzeby naszych klientów.

MARKA MADE IN POLAND

Każdy z naszych modeli uszyty jest od „A do Z” w 100% w Polsce. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, nie uznając żadnych kompromisów. Jesteśmy z tego niezwykle dumni!

SPRZEDAŻ HURTOWA

Jako producent odzieży podejmujemy współpracę z butikami i firmami odzieżowymi. Jesteśmy odpowiedzialnym i wiarygodnym partnerem w biznesie, dla którego ważne jest dobro obu stron zgodnie z „win – win”. Współpracujemy tylko z najlepszymi podwykonawcami - farbiarniami, przędzalniami, wzorcowniami. Wszystkie dobrane są tak, by spełniać najwyższe standardy nasze oraz naszych klientów.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
handlowiec-doradca
umowa o pracę