Czy to Twoja firma?

BUD-LEP-SERWIS Tomasz Lepiarczyk praca

Chorzów

Witaj! Jesteśmy BUD-LEP-SERWIS, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie serwisu technicznego, z siedzibą w sercu Chorzowa. Nasza firma to synonim rzetelności i profesjonalizmu w naprawie, konserwacji oraz instalacji maszyn przemysłowych i domowych systemów. Specjalizujemy się w tworzeniu instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych, które są nie tylko funkcjonalne, ale i bezpieczne dla użytkowników.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, w tym projektowanie, dostarczanie, instalowanie oraz serwisowanie instalacji grzewczych, chłodniczych i wentylacyjnych. Z dumą oferujemy pierwsze uruchomienia kotłów, pomp ciepła i automatyki, zapewniając, że wszystko działa jak należy od samego początku. Nasze naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne to gwarancja spokoju ducha, a regularne przeglądy i konserwacje kotłów, kotłowni gazowych i olejowych, pomp ciepła, a także systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zapewniają ich długotrwałą i bezawaryjną pracę.

Jesteśmy dumni z naszej roli autoryzowanego serwisu i przedstawiciela wybranych producentów, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług najwyższej jakości. Nasze usługi są wykonywane z dbałością o każdy detal, a zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem.

Choć nie możemy podzielić się pełną historią naszej firmy czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, możemy zapewnić, że każdego dnia staramy się być lepsi, dostarczając usługi, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasza praca to nasza pasja, a zadowolenie klientów to najlepsza nagroda za nasze wysiłki.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy stworzyć bezpieczne i efektywne rozwiązania, które będą służyć przez lata. BUD-LEP-SERWIS – jesteśmy tu dla Ciebie.

BUD-LEP-SERWIS Tomasz Lepiarczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż inżynieria / technologia / technika doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BUD-LEP-SERWIS Tomasz Lepiarczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUD-LEP-SERWIS Tomasz Lepiarczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BUD-LEP-SERWIS Tomasz Lepiarczyk

Chorzów

BUD-LEP-SERWIS Tomasz Lepiarczyk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
BUD-LEP-SERWIS Tomasz Lepiarczyk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Gliwice
  3. Chorzów
  4. Warszawa
  5. Opole
  6. Bielsko-Biała
  7. Kraków
  8. Ruda Śląska
  9. Bytom
  10. Tychy

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BUD-LEP-SERWIS Tomasz Lepiarczyk - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera instalacji sanitarnych

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy montowaniu instalacji sanitarnych, wodno - kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Automatyk/elektryk

    • Chorzów

      Montaż instalacji elektrycznych i automatyki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Instalator urządzeń grzewczych, klimatyzacji i wentylacji

    • Chorzów

      Montowanie instalacji sanitarnych, wodno - kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 200 PLN

Pracodawcy w Chorzowie