Amber Glass

Czy to Twoja firma?

Amber Glass praca

Chorzów

Prężnie rozwijająca się firma z tradycjami działająca na rynku szkła budowlanego poszukuje osoby do pracy na stanowisku pracownik magazynu.

Chcesz poznać nas lepiej? Odwiedź naszą stronę internetową www.amberglass.pl

Amber Glass najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Chorzów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Amber Glass

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Amber Glass

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Amber Glass

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Amber Glass
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Chorzów
  3. Poznań
  4. Warszawa
  5. Kraków
  6. Gliwice
  7. Bytom
  8. Ruda Śląska
  9. Wrocław
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Amber Glass - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu

    Amber Glass
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kompletowanie zleceń, załadunek i rozładunek towarów

      Wymagania

      • Zaangażowanie, punktualność
      • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
      • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
      • Mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych i suwnic

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia
      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w nowoczesne technologie

Pracodawcy w Chorzowie