IZOBLOK S.A.

Czy to Twoja firma?

IZOBLOK S.A. praca

Chorzów

Jesteśmy IZOBLOK SA, dumny lider w produkcji elementów z EPP dla sektora motoryzacyjnego i logistycznego, z korzeniami głęboko tkwiącymi w Chorzowie, w sercu Polski. Nasza historia to opowieść o innowacji, wzroście i zaangażowaniu, która rozpoczęła się od momentu powołania IZO-BLOK Sp. z o.o. i budowy pierwszego w Polsce zakładu przetwórstwa polipropylenu spienionego (EPP). Od tego czasu, nieustannie rozwijamy nasz potencjał, co zaowocowało uzyskaniem pozycji lidera przetwórstwa EPP w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasza misja to tworzenie globalnego podmiotu, w którym wiedza, zaangażowanie i doświadczenie naszego zespołu znacząco przyczyniają się do rozwoju Grupy Kapitałowej IZOBLOK i wzrostu jej wartości dla akcjonariuszy. Wierzymy w odpowiedzialność i zaangażowanie, co znajduje odzwierciedlenie w każdym wyprodukowanym przez nas elemencie.

W naszej ofercie znajdują się elementy z EPP, które pełnią funkcje konstrukcyjne lub ochronne, niezastąpione w przemyśle motoryzacyjnym i branży logistycznej. Dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym, rocznie tworzymy ponad 30 milionów sztuk wyrobów, które trafiają do naszych klientów na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się preferowanym dostawcą dla takich gigantów jak Jaguar Land Rover, Volkswagen czy Ford.

Innowacyjność i jakość to nasze znaki rozpoznawcze. Posiadamy certyfikaty jakości IATF, CCC oraz ISO 14001 i ISO 9001:2000, co świadczy o naszym nieustannym dążeniu do doskonałości. Nasze usługi obejmują kompleksowy rozwój nowych wyrobów, ich projektowanie i prototypowanie, a także wytwarzanie form wtryskowych i narzędzi niezbędnych w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Zatrudniamy ponad 500 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia przyczyniają się do sukcesu naszej firmy. Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego zasięgu, realizując dostawy na wszystkie kontynenty i utrzymując najwyższe standardy jakości oraz terminowości.

W IZOBLOK SA, każdy dzień to nowa strona w naszej historii sukcesu, którą piszemy razem z naszymi pracownikami, partnerami i klientami. Zapraszamy do świata, gdzie zaangażowanie i odpowiedzialność idą w parze z innowacyjnością i jakością. Razem tworzymy przyszłość przetwórstwa tworzyw sztucznych.

IZOBLOK S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa bhp / ochrona środowiska it (informatyka)

Oferty pracy IZOBLOK S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IZOBLOK S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Mapa IZOBLOK S.A.

Siedziba główna

IZOBLOK S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca IZOBLOK S.A. - oferty archiwalne

  • Operator Procesów Produkcyjnych

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Realizacja produkcji na linii testowej

      • Nadzór nad parametrami procesowymi

      • Kontrola jakości surowców, półproduktu i produktu

      • Prace związane z rozładunkiem, załadunkiem surowca i transportem wewnętrznym

      • Rozwój linii testowej

      • Obsługa, przeglądy, konserwacja i usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne

      • Roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym

      • Podstawowa znajomość urządzeń pomiarowych i narzędzi

      • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, ślusarki oraz procesów fizyko-chemicznych

      • Gotowość do pracy w systemie ciągłym

      Oferujemy

      • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

      • Wynagrodzenie zasadnicze + premie + dodatek stażowy+ dodatek do pracy w systemie 4-brygadowym +świadczenie urlopowe

      • Opiekę medyczną i kartę sportową

      • Pracę nad innowacyjnym projektem w branży automotive.

Pracodawcy w Chorzowie