Czy to Twoja firma?

SCANMED SPÓŁKA AKCYJNA praca

Chorzów
SCANMED SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy SCANMED SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SCANMED SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SCANMED SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SCANMED SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Optometrysta

    SCANMED SPÓŁKA AKCYJNA
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie pomiarów parametrów układu wzrokowego za pomocą refraktometrów, oftalometrów, oftalmoskopów, tonomerów, biomikroskopów, topografów, polomierzy, foropterów, tablic testowych i innych przyrządów przeznaczonych do badań z wykrywaniem i diagnozowaniem wad układu wzrokowego do prawidłowego wykonywania pomiarów i oceny ich wyników;
      dobieranie i przepisywanie soczewek okularowych i kontaktowych, korygujących wady układu wzrokowego (nadwzroczność, krótkowzroczność, niezborność, heteroforie, heterotropie, ambliopia, anizeikonia i inne); przeprowadzanie i nadzorowanie na zlecenie lekarza treningu i rehabilitacji układu wzrokowego w aspekcie przywrócenia fizjologicznej sprawności wodzenia obuocznego;
      aplikowanie soczewek kontaktowych, projektowanie i wykonywanie wszelkiego rodzaju okularów i pomocy wzrokowych w zalezności od wad układu wzrokowego pacjenta;
      projektowanie i dobieranie opraw okularowych i innych pomocy wzrokowych w zalezności od warunków anatomicznych pacjenta;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, inne, kierunek: Optometrysta

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto - do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Młodszy specjalista ds. obsługi pacjenta

    • Chorzów

      -obsługa rejestracji;
      -sporządzanie i przechocywanie dokumentacji medycznej;
      -udzielanie fachowych informacji o zakresie świadczonych usług;
      -obsługa telefoniczna i bezpośrednia Pacjenta;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera, internetu oraz poczty elektronicznej
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto

Pracodawcy w Chorzowie