Czy to Twoja firma?

BOTAR I sp. z o.o. SP.K. praca

Chorzelów
BOTAR I SP. Z O.O. SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy BOTAR I SP. Z O.O. SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BOTAR I SP. Z O.O. SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BOTAR I SP. Z O.O. SP.K.

Siedziba główna w Chorzelowie

BOTAR I SP. Z O.O. SP.K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
BOTAR I SP. Z O.O. SP.K.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BOTAR I SP. Z O.O. SP.K. - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c

    • Chorzelów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowca kat. C
      transport krajowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Prawo jazdy kat. C, uprawnienia na wózek widłowy, doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • Chorzelów

      Magazynier w składzie budowlanym

      Wymagania

      • Inne wymagania: Uprawnienia na wózek widłowy, mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

Pracodawcy w Chorzelowie