Czy to Twoja firma?

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej praca

Chojnów
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Praca alert - powiadomienia

Praca Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - oferty archiwalne

  • F-monter konserwator sieci wodnych i kanalizacyjnych

    Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
    • Chojnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż i wymiana urządzeń wod-kan, nadzór nad prawidłową eksploatacją sieci wod-kan oraz usuwanie awarii (prace ziemne) zabezpieczanie ciągłości eksploatacji sieci odczytywania wskazań przyrządów kontrolno-pomiarowych, dbałość o prawidłowy przebieg procesu technologicznego związanego z uzdatnianiem wody, obsługa kotłowni wewnętrznej (pieca), ogólne prace gospodarcze i porządkowe tj. np. koszenie traw, odśnieżanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziana umiejętność obsługi oraz uprawnienia w zakresie obsługi urządzeń do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (narzędzia udarowe ręczne, zagęszczarki i ubijaki wibracyjne), mile widziane świadectwo kwalifikacyjne, umiejętność obsługi oraz uprawnienia w zakresie obsługi urządzeń do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (narzędzia udarowe ręczne, zagęszczarki i ubijaki wibracyjne) samodzielność, umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych (przy usuwaniu awarii wod-kan) samodzielność, umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych (przy usuwaniu awarii wod-kan)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chojnowie