Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Chojnowie

Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Chojnowie najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Chojnowie

Praca alert - powiadomienia

Praca Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Chojnowie

  • F-psycholog 3/4

    • Chojnów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Wygasa
  • F-rehabilitant / fizjoterapeuta

    • Chojnów
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta

    Medical recruitment s.r.o.
    • Czechy
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Pielęgniarka Anestezjologiczna / Pielęgniarz Anestezjologiczny

    Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
    • Lubin
    • umowa zlecenie
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Psycholog

    Centrum Medyczne Damiana
    • Wrocław
    Wygasa

Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Chojnowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Chojnowie - oferty archiwalne

  • F-terapeuta zajęciowy

    • Chojnów
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Planowanie form zajęć wspierająco-aktywizujących takich jak treningi, zajęcia terapeutyczne i warsztatowe dla uczestników Domu. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych i zajęć terapeutycznych w formie indywidualnej i grupowej. Prowadzenie dokumentacji przcy własnej. Opieka nad uczestnikami ŚDS, pomoc w czynnościach życia codziennego, w utrzymaniu higieny osobistej itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: terapia zajęciowa, pomaturalne/policealne, brak, kierunek: terapia zajęciowa
      • Inne wymagania: umiejętności: łatwe nawiązywanie kontaktów interpersonalnych, zainteresowanie ogrodnictwem. doświadczenie zawodowe: co najmniej 3-miesięczne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chojnowie