Czy to Twoja firma?

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach praca

Chojnice
pozostała opieka wychowawcza i społeczna bez zakwaterowania
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Chojnice
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach

Praca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach
    • Chojnice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 2 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Poradnictwo psychologiczne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: (65.2021.JK)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chojnicach