Czy to Twoja firma?

MEBLIK Sp. z o.o.Topole k/Chojnic praca

Chojnice
MEBLIK Sp. z o.o.Topole k/Chojnic najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy MEBLIK Sp. z o.o.Topole k/Chojnic

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEBLIK Sp. z o.o.Topole k/Chojnic

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator / Ustawiacz maszyn w przemyśle farmaceutycznym

    German Work sp. z o.o.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Operator maszyn STAMPING

    Flextronics International Poland Sp. z o.o.
    • Tczew
    • 5 550-7 350 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Pracownik produkcji

    Odlewnia Żeliwa S. i B. Mioduszewscy sp.j.
    • Grudziądz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana

MEBLIK Sp. z o.o.Topole k/Chojnic poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MEBLIK Sp. z o.o.Topole k/Chojnic - oferty archiwalne

  • Planista-asystent dyrektora działu produkcji

    MEBLIK Sp. z o.o.Topole k/Chojnic
    • Człuchów
    • pełny etat
    • 3 500-4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Planowanie produkcji, pomoc dyrektorowi w sprawach biurowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne lub ekonomiczne, Mile widziane doświadczenie roczne w pracy biurowej, Umiejętności : MS Office w tym Excel na poziomie zaawansowanym. Praca w godzinach 8.00-16.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chojnicach