Czy to Twoja firma?

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Nr 3 WESOŁY SMYK praca

Chodzież
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Nr 3 WESOŁY SMYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Nr 3 WESOŁY SMYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Nr 3 WESOŁY SMYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Nr 3 WESOŁY SMYK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Nr 3 WESOŁY SMYK - oferty archiwalne

  • Kucharz

    NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Nr 3 WESOŁY SMYK
    • Chodzież
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obróbka wstępna produktów do przygotowania posiłków, wydawanie posiłków.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Doświadczenie kulinarne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chodzieży