Czy to Twoja firma?

Polak Kazimiera POL - MAR praca

Chocznia
Polak Kazimiera POL - MAR najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kurier Chocznia
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Polak Kazimiera POL - MAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polak Kazimiera POL - MAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Polak Kazimiera POL - MAR - oferty archiwalne

  • Kierowca/ kurier kat.b

    Polak Kazimiera POL - MAR
    • Chocznia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Odbieranie i rozwóz towarów samochodem dostawczym do 3,5 tony oraz odbieranie i rozwóz przesyłek kurierskich. Praca na terenie powiatu wadowickiego. Kontakt z pracodawcą: osobisty ul. Biała Droga 67, 34-123 Chocznia, telefoniczny: 604 956 593

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 t., chęć do pracy, dyspozycyjność, uczciwość, sumienność, zaangażowanie, zaświadczenie o niekaralności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Choczni