Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG
Zawód: psycholog   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Chocznia
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca z dziećmi, działania wspomagające edukację dzieci. Praca na 11/22 etatu. Godziny pracy do ustalenia. Praca na okres roku szkolnego z możliwością przedłużenia od nowego roku szkolnego. Wynagrodzenie uzależnione od awansu zawodowego i od poziomu wykształcenia. Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Główna 1, 34-123 Chocznia, telefoniczny 33 873 02 26, cv na maila: sp1chocznia@wadowice.pl
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia
Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie - kierunek psychologia, mile widziane przygotowanie pedagogiczne
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
Zawód: pedagog specjalny   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Chocznia
Szczegóły
wspomaganie kształcenia dziecka z autyzmem podczas jego pobyty w przedszkolu. Praca na 20/20 etatu. Godziny pracy do ustalenia. Praca na okres roku szkolnego z możliwością przedłużenia od nowego roku szkolnego. Wynagrodzenie uzależnione od awansu zawodowego i od poziomu wykształcenia. Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Główna 1, 34-123 Chocznia, telefoniczny 33 873 02 26, cv na e-mail: sp1chocznia@wadowice.pl
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: specjalna oligofrenopedagogika/autyzm
Uprawnienia:
przygotowanie pedagogiczne
Wykształcenie wyższe - kierunek pedagogika specjalna/oligofrenopedagogika/autyzm, przygotowanie pedagogiczne
NIE
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni
34-123 Chocznia
Główna 1

Pracodawcy z miasta Chocznia