Czy to Twoja firma?

CUKIERNIA PTYŚ A.GOŁĘBIOWSKI,J.GALISTL SPÓŁKA JAWNA praca

Chełmek
Zakład piekarniczy.
CUKIERNIA PTYŚ A.GOŁĘBIOWSKI,J.GALISTL SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy CUKIERNIA PTYŚ A.GOŁĘBIOWSKI,J.GALISTL SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CUKIERNIA PTYŚ A.GOŁĘBIOWSKI,J.GALISTL SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CUKIERNIA PTYŚ A.GOŁĘBIOWSKI,J.GALISTL SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CUKIERNIA PTYŚ A.GOŁĘBIOWSKI,J.GALISTL SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik do lepienia pierogów

    CUKIERNIA PTYŚ A.GOŁĘBIOWSKI,J.GALISTL SPÓŁKA JAWNA
    • Chełmek
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      lepienie pierogów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska. Miejsce wykonywania pracy: Chełmek, ul. Baty 7. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą (rozpoczęcie pracy pomiędzy 6:00, a 8:00 rano).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Cukiernik

    • Chełmek
    • pełny etat

      produkcja wyrobów cukierniczych

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie cukiernika. Miejsce wykonywania pracy: Chełmek, ul. Baty 7. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - w zależności od preferencji zatrudnieniowych potencjalnych kandydatów do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 18,3 - 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość proponowanego wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych umiejętności zawodowych.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pizzer

    • Chełmek
    • część etatu
    • 2 100 zł / mies.

      wyrób pizzy,sosów do pizzy, przygotowanie produktów do produkcji-pieczenie pizzy, utrzymanie czystości na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, wymagana książeczka sanepidowska, chęć do pracy( istnieje możliwość przyuczenia na w/w stanowisko). Praca w systemie 2 dni pracy/2 dni wolne. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanego doświadczenia .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chełmku