Czy to Twoja firma?

NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ARKA NASZ DOM praca

Chełm
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ARKA NASZ DOM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pedagog specjalny Chełm
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ARKA NASZ DOM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ARKA NASZ DOM

Praca NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ARKA NASZ DOM - oferty archiwalne

  • Pedagog specjalny/oligofrenopedagog

    NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ ARKA NASZ DOM
    • Chełm
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wsparcie nauczyciela, diagnoza i terapia dzieci z niepełnosprawnością, prowadzenie dokumentacji zgodnej z przepisami prawa, obsługa i wsparcie przy czynnościach higienicznych przy niepełnosprawnym uczniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogiczny, oligofrenopedagogika
      • Uprawnienia: uprawnienia pedagogiczne, umiejętność pracy z dziećmi
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku. Wykształcenie wyższe w kierunku oligofrenopedagogika lub wyższe o innym kierunku i studia podyplomowe w kierunku oligofrenopedagogika lub wyższe o innym kierunku i kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki. Wymagane przygotowanie pedagogiczne. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Wojsławicka 8a, 22-100 Chełm, - telefoniczny: 82-542 15 14

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Liczba godzin dydaktycznych: 30.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chełmie