Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - RADA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy RADA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

AGENT CELNY PRACA W RADYMNIE
Zawód: agent celny   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Chełm
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obsługa biura, przygotowanie dokumentów do odprawy celnej, dokumentacja zgłoszeń w Urzędzie Celnym oraz reprezentowanie przed Organami Urzędów Celnych.
Praca: Radymno, ul.Budowlanych 4
znajomośc jęz. angielskiego i rosyjskiego.
Wymagania
Uprawnienia:
Agent celny
obsługa komputera
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
AGENT CELNY
Chełm
Szczegóły
Obsługa-przygotowanie dokumentów do odprawy celnej, dokumentacja zgłoszeń w Urzędzie Celnym oraz reprezentowanie przed Organami Urzędów Celnych.
Praca będzie wykonywana na terenie miasta Radymno.
Mile widziana znajomośc jęz. angielskiego i rosyjskiego.
Wymagania
Zawody:
Agent celny (wymagany staż - lata: 1)
NIE
RADA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22-100 Chełm
Hutnicza 3

Pracodawcy z miasta Chełm