Czy to Twoja firma?

WILK 2 sp. z o.o. praca

Chełm
WILK 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy WILK 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WILK 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WILK 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Zakład produkcyjny Chełm

WILK 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
WILK 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WILK 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Mechanik

    • Chełm
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych gotowości;
      wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw maszyn;
      usuwanie awarii maszyn i urządzeń

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Uprawnienia: analiza schematów i dokumentacji technicznej
      • Inne wymagania: min. 1 rok doświadczenia na stanowisku mechanik. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny: 504 797 891 - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: klaudia.kasperek@wilkgroup.eu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • Chełm

      - pakowanie detalu;
      - kontrola jakości detalu;
      - usupełnianie specyfikacji produkcyjnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: szybkie przyswajanie wiedzy i umiejętności, dobra koordynacja wzrokowa
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji. Równoważny czas pracy: praca w godz. od 08.00 do 20.00 i od 20.00 do 08.00 i dwa dni wolne. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny: 504 797 891 - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: klaudia.kasperek@wilkgroup.eu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa. Równoważny czas pracy: praca w godz. od 08.00 do 20.00 i od 20.00 do 08.00 i dw

    • Chełm

      Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN

Pracodawcy w Chełmie