Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX sp. z o.o. praca

Chełm
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • KIEROWNIK BUDOWY - Niemcy

    BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierownik Robót Elektrycznych

    ACE INSTAL Sp. z o.o.
    • Płock
    • 16 000-20 000 zł / mies.
    Dodana
  • Inżynier Robót Elektrycznych

    • Płock
    • 10 000-14 000 zł / mies.
    Dodana

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Chełm
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      roboty budowlane - wykończeniowe lub montażowe

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane min. 6 m-cy doświadczenia w pracach budowlanych lub wykończeniowych. Praca na terenie Lublina. Pracodawca zapewnia dojazd do pracy na trasie Chełm-Lublin. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny: 535 955 904 w godzinach 7.00-15.00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: (do negocjacji w zależności od umiejetności)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chełmie