Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ANTRO ANDRZEJ TROCIŃSKI praca

Chełm

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży usług budowlano-remontowych w sercu województwa lubelskiego, w malowniczym Chełmie. Nasza firma, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "ANTRO" Andrzeja Trocińskiego, rozpoczęła swoją działalność 23 grudnia 1988 roku, zdobywając przez lata bogate doświadczenie i ciesząc się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują roboty budowlane, produkcję konstrukcji metalowych, obróbkę metali, a także działalność w zakresie architektury. Z dumą oferujemy również wynajem i dzierżawę maszyn oraz urządzeń, co uzupełnia naszą ofertę i pozwala na kompleksową obsługę projektów. Nasza działalność ochroniarska oraz serwis sprzątający to gwarancja bezpieczeństwa i czystości na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Nasz wysoki poziom wiedzy i kompetencji to wynik wieloletniej praktyki i pasji, którą wkładamy w każde zlecenie. Rozumiemy, że sukces w branży budowlanej to nie tylko solidność i terminowość, ale również elastyczność i zdolność do dostosowania się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w realizację projektów odzwierciedla się w każdym detalu. Podchodzimy do każdego zadania z pełnym profesjonalizmem, dbając o to, aby nasze usługi były synonimem jakości i niezawodności. Współpracując z nami, klienci mogą być pewni, że ich wizje zostaną zrealizowane z największą starannością.

W Przedsiębiorstwie Produkcyjno Handlowo Usługowym "ANTRO" Andrzeja Trocińskiego, zawsze stawiamy na dialog i budowanie trwałych relacji. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki współpracy, opartej na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu, możemy tworzyć wartościowe i trwałe konstrukcje, które służą społeczności przez lata.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy zbudować coś wielkiego.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ANTRO ANDRZEJ TROCIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja bankowość / finanse inżynieria / technologia / technika praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ANTRO ANDRZEJ TROCIŃSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ANTRO ANDRZEJ TROCIŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ANTRO ANDRZEJ TROCIŃSKI

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ANTRO ANDRZEJ TROCIŃSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ANTRO ANDRZEJ TROCIŃSKI - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ANTRO ANDRZEJ TROCIŃSKI
    • Chełm
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nadzór nad budową

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
      • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń, umiejętność pracy pod presją czasu, biegła obsługa komputera (pakiet MS Office), wiedza z zakresu prowadzenia robót budowlanych
      • Inne wymagania: KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny: 82 563 15 55; - e-mail: kadry@antro.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kosztorysant budowlany

    • Chełm

      Kosztorysowanie robót

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: znajomość obsługi programu kosztorysowego NORMA, Umiejetność czytania dokumentacji projektowej, umiejętność kosztorysowania robót
      • Inne wymagania: KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny: 82-563 15 55 - osobisty: ul. St. Dąbka 19, 22-100 Chełm - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: kadry@antro.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + do 15% premii
  • Dozorca

    • Chełm
    • część etatu
    • 2 100 zł / mies.

      dozorowanie bazy firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: punktualność
      • Inne wymagania: KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny: 606 132 228 - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: kadry@antro.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za pracę wgodzinach nocnych

Pracodawcy w Chełmie