Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Psycholog Bytów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Bytów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zakres wykonywanych zadań w szczególności będzie obejmował

      Współpraca z pracownikiem socjalnym w rozwiązywaniu problemów osób i rodzin korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie.
      Wsparcie pracowników socjalnych w procesie diagnostyczno-konsultacyjnym w środowiskach wymagających pomocy w formie pracy socjalnej.
      Rozpoznawanie przyczyn trudności w prawidłowym funkcjonowaniu osób i rodzin, ocena i diagnoza sytuacji rodziny.
      Pomoc psychologiczna w rozwiązywaniu problemów osób i rodzin objętych wsparciem Ośrodka, psychologiczne wspomaganie osób w sytuacjach kryzysowych.
      Prowadzenie warsztatów i zajęć z uczestnikami projektów realizowanych w ramach środków własnych i pozabudżetowych.
      Prowadzenie merytorycznej dokumentacji i sporządzanie sprawozdań.
      Sporządzanie opinii psychologicznych dla klientów Ośrodka.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psycholog

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN

Pracodawcy w Bytowie