Czy to Twoja firma?

BELARIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Bytów
BELARIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center

Oferty pracy BELARIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BELARIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BELARIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BELARIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kasjer - sprzedawca

    BELARIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bytów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kasy foskalnej, kontakt z klientem

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: Doświadczenie na stanowisku kasjera, doświadczenie w obsłudze klienta, sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Sprzedawca-kasjer

    • Bytów
    • pełny etat

      Praca na kasie i obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa klienta, obsługa kas fiskalnych

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Bytowie