Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agnieszka Bannert praca

Bytom
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agnieszka Bannert najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agnieszka Bannert

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agnieszka Bannert

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agnieszka Bannert - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agnieszka Bannert
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie biur i hali, mycie samochodów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca 4 godziny

Pracodawcy w Bytomiu