Czy to Twoja firma?

ZJEDZ.COM.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Bytom
Wytwarzanie gotowych posiłków i dań
ZJEDZ.COM.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Bytom
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZJEDZ.COM.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZJEDZ.COM.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZJEDZ.COM.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca

    ZJEDZ.COM.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 600 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Do zadań nowego pracownika będzie należeć:
      - dostarczanie produktów/ żywności do automatów vendingowych znajdujących się głównie na terenie województwa śląskiego (transport samochodem firmowym Renault Master/ VW Crafter)
      - przygotowanie, spakowanie produktów na samochód w siedzibie firmy (Kędzierzyn Koźle- rozpoczęcie pracy około godziny 06:00, następnie wyjazd na Śląsk celem uzupełnienia automatów, kolejno powrót do siedziby firmy)
      - dbanie o czystość oraz drobne naprawy automatów vendingowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wyk. średnie, prawo jazdy kat. B, 2 lata stażu pracy jako kierowca samochodu dostawczego, dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność, umiejętność szybkiego uczenia się, wysoka dbałość o zabezpieczenie towarów, myślenie przestrzenne Atutami będą: wcześniejsza praca jako kierowca/zaopatrzeniowiec Praca 6-14 zgodnie z grafikiem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Bytomiu