DepilConcept Bytom

Czy to Twoja firma?

DepilConcept Bytom praca

Bytom

Międzynarodowa sieć gabinetów Fotodepilacji i Fotoodmładzania poszukuje KOSMETYCZKI/ KOSMETOLOGA do salonu w Bytomiu. Wyróżnia nas: wysoka jakość usług, bezkonkurencyjne ceny oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

DepilConcept Bytom najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetolog Bytom
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy DepilConcept Bytom

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DepilConcept Bytom

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DepilConcept Bytom

Siedziba główna

Praca DepilConcept Bytom - oferty archiwalne

  • Kosmetyczka/Kosmetolog DepilConcept Bytom

    • Bytom
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Wykonywanie zabiegów fotodepilacji, fotoodmładzania oraz depilacji woskiem
      • Obsługa klienta DepilConcept zgodnie ze standardami sieci
      • Dokonywanie rezerwacji zabiegów, obsługa telefoniczna klientów
      • Uczestniczenie w działaniach marketingowych salonu
      • Dbałość o komfort klientów w Salonie

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe
      • Solidność, sumienność, zaangażowanie
      • Elastyczność, chęć podnoszenia kwalifikacji
      • Miła aparycja i wysoka kultura osobista
      • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
      • Doświadczenie w zawodzie mile widziane
      • Znajomość obsługi komputera

      Oferujemy

      • Elastyczny czas pracy
      • Miłą atmosferę pracy
      • Wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
      • Certyfikowane szkolenie usług IPL
      • Bieżące szkolenia uzupełniające

Pracodawcy w Bytomiu