Czy to Twoja firma?

Partner P.H.U. Janusz Polański praca

Bytom
Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Partner P.H.U. Janusz Polański najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy Partner P.H.U. Janusz Polański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Partner P.H.U. Janusz Polański

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Partner P.H.U. Janusz Polański poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Partner P.H.U. Janusz Polański - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Partner P.H.U. Janusz Polański
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, sprzedaż rolet

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi sprzętu biurowego, kasy fiskalnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 08.00 - 16.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik budowlany

    • Bytom

      prace pomocnicze w budownictwie na terenie Bytomia

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: chęć do pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Możliwość w późniejszym terminie umowy o pracę. Godziny pracy od 7:00 do 15:00 lub 8:00 do 16:00

Pracodawcy w Bytomiu