Glimarpol Sp. z o.o.

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej- Poprzednia działalność

Glimarpol Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Glimarpol Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Glimarpol Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Glimarpol Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Glimarpol Sp. z o.o.

Pełna nazwa
GLIMARPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Bernardyńska 1 41-902 Bytom
NIP
6263009131
REGON
242933201
KRS
0000420717
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
16.05.2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Górnictwo i wydobywanie

  • 09.90.Z Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie

Przetwórstwo przemysłowe

  • 28.12.Z Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Glimarpol Sp. z o.o.

4.6

Na podstawie 9 ocen z Google.

Artur Turek

Artur Turek

"Tu znajdziesz najlepsze urządzenia i maszyny dla górnictwa i nie tylko."

7 lat temu

Piotr Marondel

"Milo, fachowo i przyjemnie. Polecam."

2 lata temu

Michal

Michal

"Polecam"

4 lata temu

Natalia Ono

Natalia Ono

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Glimarpol Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Spawacz mig/mag

    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace spawalnicze

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: aktualna książeczka spawacza, znajomość rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: okres próbny 3 m-ce
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kadrowa

    • Bytom

      prowadzenie akt osobowych, rozliczanie płac oraz ZUS, obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: min. 5 lat doświadczenia zawodowego, znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia i płacy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 966 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 07.00 - 15.00.

Pracodawcy w Bytomiu