Czy to Twoja firma?

MKW Sp. z o.o. praca

Bytom
Działalność fizjoterapeutyczna
MKW Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy MKW Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MKW Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MKW Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MKW Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    MKW Sp. z o.o.
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dokonywanie oceny stanu pacjenta, ustalanie programu zabiegów zdrowotnych, wykonywanie zleconych zabiegów fizjoterapeutycznych z wykorzystaniem różnych metod, świadczenie zabiegów rehabilitacyjnych usprawniających, nauka pacjentów posługiwania się sprzętem ortopedycznym

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), prawo wykonywania zawodu, ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 186 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy do uzgodneinia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun medyczny

    • Bytom

      uzługi opiekuńcze nad pacjentem w miejscu jego zamieszkania tj. utrzymanie czystości w pomieszczeniach użytkowanych przez osobę korzystającą z pomocy, dbanie o higienę żywności, przygotowywanie posiłków, pomoc przy spożywaniu posiłków, pranie pościeli itp., usługi pielęgnacyjne: mycie, ubieranie, kąpanie, układanie chorego w łóżku, zapobieganie powstaniu odleżyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: pielęgniarka
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub policealne z uzyskanym tytułem higienistki szpitalnej lub asystentki pielęgniarskiej lub ukończenie asystentki pielęgniarskiej lub ukończenie szkoły potwierdzającej uzyskanie kwalifikacji w zawodzie opiekun medyczny, ukończony kurs z udzielania pierwszej pomocy, spełnienie wymogów okreslonych w rozporządzeniu Ministra Polityki Społecznej z dn. 22.09.2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych, brak przeciwskazań do wykonywania pracy w ramach świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 772 PLN

Pracodawcy w Bytomiu