HYDRAULIKA SIŁOWA - SUROWIEC MARCIN

Czy to Twoja firma?

HYDRAULIKA SIŁOWA - SUROWIEC MARCIN praca

Bytom

HS-MS, HYDRAULIKA SIŁOWA - MARCIN SUROWIEC, zajmuje się budową instalacji wysokiego ciśnienia, oraz budową napędów i sterowań hydraulicznych i pneumatycznych. Jesteśmy małą firmą działająca na rynku od 1998 roku.

Więcej informacji o działalności znajduje się na stronie www.hs-ms.pl.

HYDRAULIKA SIŁOWA - SUROWIEC MARCIN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Bytom
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy HYDRAULIKA SIŁOWA - SUROWIEC MARCIN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HYDRAULIKA SIŁOWA - SUROWIEC MARCIN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HYDRAULIKA SIŁOWA - SUROWIEC MARCIN

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gliwice
  3. Piekary Śląskie
  4. Łódź
  5. Katowice
  6. Poznań
  7. Bielsko-Biała
  8. Leszno
  9. Wrocław
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HYDRAULIKA SIŁOWA - SUROWIEC MARCIN - oferty archiwalne

  • Monter układów hydrauliki siłowej

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukukujemy pracownika na stanowisko montera, serwisanta układów hydrauliki siłowej.

      Osoba zatrudniona, odpowiedzialana będzie za prowadzenie prac warsztatowych oraz prac wyjazdowych przy montażu urządzeń oraz instalacji na obiektach przemysłowych u naszych klientów.

      Więcej informacji o naszej firmie na stronie

      Zakres obowiązków

      1. Montaż instalacji wysokociśnieniowych na obiektach przemysłowych.

      • Instalacje hydrauliczne, pneumatyczne, wodne, chłodzenia.
      • Gięcie rur, wykonywanie przewodów hydraulicznych, przygotowanie rur do montażu połączeń,
      • Przygotowanie warsztatowe do montażu instalacji ( prace ślusarskie, spawanie uchwytów, stelaży, wykonywanie mocowań)
      • Kompletacja elementów do budowy instalacji hydraulicznych takich jak rury, uchwyty, armatura hydrauliczna.

      2. Budowa zasilaczy hydraulicznych wg dostarczonych wytycznych i dostarczonych elementów,

      • Montaż zaworów hydraulicznych,
      • Montaż pomp,
      • Podłączanie zasilaczy do odbiorników,
      • Montaże i uruchomienia u klienta.

      3. Demontaż istniejących, wadliwych instalacji hydraulicznych, zaworów hydraulicznych, silników i siłowników hydraulicznych.

      4. Serwis olejowy układów hydraulicznych,

      • Wymiana oleju,
      • Czyszczenie zbiorników,
      • Wymiana wkładów filtrów,
      • Usuwanie wycieków,
      • Wymiana przewodów hydraulicznych.

      5. Kontakt w dostawcami i podwykonawcami w celu nadzoru dostaw komponentów.

      6. Prowadzenie warsztatu.

      Wymagania

      • Prawo jazdy Kat. B
      • Doświadczenie w pracach warsztatowych, prace ślusarskie
      • Gotowość do pracy w nadgodzinach
      • Gotowość do wyjazdów służbowych
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Umiejętność kreatywnego myślenia.
      • Doświadczenie w branży hydraulicznej, pneumatycznej,

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na umowę o pracę ( możliwość zatrudnienia na innych warunkach)
      • Płatne nadgodziny oraz wyjazdy służbowe
      • Premie miesięczne uzależnione od wyników pracy
      • Kursy i szkolenia.

      Wynagrodzenie - 6.000,00 - 6500,00 PLZ brutto

Pracodawcy w Bytomiu