D.E.F.T. Polska

Czy to Twoja firma?

D.E.F.T. Polska praca

Bytom

D.E.F.T. Polska to sprawdzony, rzetelny i stabilny partner biznesowy. Swoją działalność koncentrujemy w branży gazowniczej, paliwowej, energetycznej, wodnej, wydobywczej i chemicznej. Do kluczowych zadań firmy należą kompleksowe dostawy wysokiej  jakości  armatury  przemysłowej i układów sterowania oraz świadczenie specjalistycznych usług serwisowych. Naszym klientom udzielamy wsparcia na etapie projektowania i doboru urządzeń. W minionym okresie wykonaliśmy dostawy armatury przemysłowej na realizowane pod klucz największe inwestycje w branży gazowniczej, energetycznej i paliwowej.

D.E.F.T. Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Bytom
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy D.E.F.T. Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca D.E.F.T. Polska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa D.E.F.T. Polska

Siedziba główna

Praca D.E.F.T. Polska - oferty archiwalne

  • Mechanik Serwisu

    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Wykonywanie prac związanych z serwisem armatury przemysłowej
      • Montaż i demontaż armatury przemysłowej
      • Diagnozowanie i usuwanie awarii
      • Udział w rozruchach instalacji armatury przemysłowej

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne
      • Dyspozycyjność, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Wynagrodzenie na poziomie średniej krajowej
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w kraju i za granicą
      • Pakiet socjalny

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Pracodawcy w Bytomiu