Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - HAPPY GIFTS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Naszą Happy rodzinę tworzą marki Lecce Pen®B1® i thINKme®, a każda z nich reprezentuje nowoczesny design, innowacyjność i co najważniejsze - optymistyczne happy nastawienie. Przede wszystkim jednak jesteśmy grupą pasjonatów, których praca łączy działy od marketingu, poprzez produkcję, logistykę, drukarnię a także przedstawicielstwo, będące budulcem dobrych relacji i pozytywnego wizerunku firmy.

Oferty pracy Happy Gifts Europe sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Pomocnik drukarza
Zawód: drukarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Bytom
Szczegóły
  • Szukasz możliwości na zdobycie doświadczenia zawodowego?
  • Lubisz podejmować wyzwania i szybko się uczysz?
  • Potrafisz budować relacje z ludźmi?
  • Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku?

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnią tradycją w branży reklamowej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która chciałaby pracować i rozwijać się w obszarze obsługi klienta w firmie produkcyjnej na stanowisku:

Zakres obowiązków
  • Wsparcie procesów znakowania
  • obsługa maszyn poligraficznych
  • raportowanie realizacji zleceń
Wymagania
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość obsługi maszyn drukarskich.
  • znajomość technik znakowania , sitodruk ,tampon, grawer, termotransfer
  • doświadczenie zawodowe w poligrafii
Magazynier
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Bytom
Szczegóły

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która chciałaby pracować i rozwijać się w firmie produkcyjnej

  • przyjmowanie i wydawanie towarów / surowców
  • kompletacja i przygotowanie towarów do wysyłki
  • wstępna kontrola ilościowo-jakościowa towarów przychodzących/wychodzących z magazynu
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
Wymagania
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • min. 1 roku doświadczenia
  • umiejętności pracy w zespole

Adres

ul. Pszczyńska 2
41-902 Bytom
województwo śląskie
powiat Bytom
gmina Bytom

Dodatkowe informacje

NIP: 6793055110
REGON: 121429560
KRS: 0000375233
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 07-01-2011
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Bytom