Czy to Twoja firma?

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W BYDGOSZCZY praca

Bydgoszcz

W sercu Bydgoszczy, przy ulicy Markwarta 8, znajduje się instytucja, która jest fundamentem dla zdrowia i ratowania życia w naszym regionie – Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią sektora opieki zdrowotnej, specjalizując się w krwiodawstwie i krwiolecznictwie, które są kluczowe dla funkcjonowania nowoczesnej medycyny.

Nasze główne usługi to pobieranie krwi i jej składników oraz kompleksowa obsługa krwiodawców. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo i jakość w naszej pracy, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe standardy usług. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej historii czy misji, nasze działania każdego dnia przekładają się na realną pomoc dla potrzebujących.

Rozumiemy, że nasza praca ma ogromne znaczenie dla społeczeństwa, dlatego z pasją angażujemy się w każdy aspekt krwiodawstwa. Nasze terenowe oddziały w Toruniu, Włocławku, Inowrocławiu, Brodnicy i Grudziądzu, a także punkty poboru krwi w innych lokalizacjach, pozwalają nam na dotarcie do krwiodawców w całym regionie i zapewnienie ciągłości dostaw tego cennego daru życia.

Mimo że nie możemy podzielić się konkretnymi informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy wartości, które wyznajemy, to każdego dnia nasze działania świadczą o głębokim zaangażowaniu w ratowanie życia i poprawę zdrowia pacjentów. Jesteśmy tu, aby służyć społeczności i zapewniać, że każda kropla krwi, która zostaje nam powierzona, przyczynia się do ratowania życia.

W naszej pracy kierujemy się empatią i profesjonalizmem, a nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, co robią. Chociaż nie posiadamy informacji na temat liczby naszych pracowników, to każdy z nich jest nieoceniony i przyczynia się do sukcesu naszej misji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą mieć udział w tej szlachetnej misji. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy i pomóc wielu potrzebującym. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla tych, którzy chcą podzielić się najcenniejszym darem – darem życia.

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W BYDGOSZCZY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W BYDGOSZCZY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W BYDGOSZCZY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W BYDGOSZCZY

Siedziba główna

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W BYDGOSZCZY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W BYDGOSZCZY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W BYDGOSZCZY - oferty archiwalne

  • Referent ds. administracji i zaopatrzenia (nr 0055)

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - realizacja zadań w zakresie zaopatrzenia
      - prace administracyjno-biurowe
      - opisywanie faktur
      - prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
      • Inne wymagania: - preferowane wykształcenie administracyjne, prawne (profil ekonomiczno-administracyjny) - znajomość zagadnień z zakresu zamówień publicznych, pracy administracyjno-biurowej - znajomość pakietu Office - opisywanie faktur

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pielęgniarka (nr 1672)

    • Toruń
    • 2 800 zł / mies.

      Pobieranie krwi pełnej
      Pobieranie osocza metodą plazmaferezy automat.
      Oznaczanie poziomu Hb

      wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Uprawnienia; Prawo wykonywania zawodu Aktualne szczepienia przeciwko WZW B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Bydgoszczy