Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DINGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy DINGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PRACOWNIK PRODUKCJI (NR 0051)

Zawód: pracownik umysłowy Rodzaj: umowa o pracę
"DINGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- praca na produkcji
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Bydgoszcz
12-01-2021
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK PRODUKCJI (NR 2696)
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Bydgoszcz
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na produkcji
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK PRODUKCJI (NR 2676)
Bydgoszcz
Szczegóły
Oferta przeznaczona dla osób niepełnosprawnych
Wymagania
Inne wymagania:
Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
NIE
DINGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
85-461 Bydgoszcz
Ołowiana 22

Pracodawcy z miasta Bydgoszcz