Czy to Twoja firma?

Stanisław Koźbiał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe STEKPOL praca

Busko-Zdrój
Hurtownia Spożywczo Przemysłowa
Stanisław Koźbiał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe STEKPOL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Busko-Zdrój
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Stanisław Koźbiał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe STEKPOL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stanisław Koźbiał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe STEKPOL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Stanisław Koźbiał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe STEKPOL - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Stanisław Koźbiał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe STEKPOL
    • Nowy Korczyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie towaru sprzedaż obsługa kasy fiskalnej rozliczanie kasy. Praca dwuzmianowa, między godz. 6:00 a 21:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej, aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca w handlu detalicznym

      Przyjmowanie towaru, sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, rozliczanie kasy. Praca dwuzmianowa między 7:00 a 19:00, w okresie letnim do 21:00. Docelowo umowa na czas nieokreślony. Kandydaci po uprzedniej rozmowie telefonicznej będą mieli możliwość spotkać się z pracodawcą w Busku-Zdroju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
      • Inne wymagania: wymagane roczne doświadczenie

      Oferujemy

Pracodawcy w Busku-Zdroju