Czy to Twoja firma?

FOX LISOWSKI RADOSŁAW praca

Busko-Zdrój
Sprzedaż art. przemysłowych
FOX LISOWSKI RADOSŁAW najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Busko-Zdrój
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy FOX LISOWSKI RADOSŁAW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FOX LISOWSKI RADOSŁAW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FOX LISOWSKI RADOSŁAW - oferty archiwalne

  • Magazynier-kierowca

    FOX LISOWSKI RADOSŁAW
    • Busko-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, utrzymanie magazynu w należytym porządku, współpraca z innymi działami firmy. Praca dwuzmianowa: I zmana od 7:00 do 15:00, II zmiana od 11:00 do 19:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Po okresie próbnym dalsze zatrudnienie.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Busku-Zdroju