Czy to Twoja firma?

Buskie Samorządowe Centrum Kultury praca

Busko-Zdrój

W samym sercu malowniczego Buska-Zdroju rozbrzmiewa puls kultury, a jego źródłem jest nasze Buskie Samorządowe Centrum Kultury. Jesteśmy dumni, że możemy być miejscem, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a różnorodność artystyczna łączy się z troską o dziedzictwo kulturowe naszego miasta.

Nasza oferta kulturalna jest tak barwna i dynamiczna jak pasje i zainteresowania naszych gości. Od koncertów przez spektakle teatralne, wystawy, aż po warsztaty artystyczne i spotkania literackie – każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza sala widowiskowa, wyposażona w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, jest świadectwem naszego zaangażowania w jakość i innowacyjność.

Edukacja artystyczna leży u podstaw naszej misji. Oferujemy zajęcia z gry na instrumentach perkusyjnych, zajęcia plastyczne, naukę śpiewu oraz możliwość dołączenia do zespołu tanecznego "Perfekta Master". Wierzymy, że każdy ma w sobie iskrę kreatywności, a naszym zadaniem jest pomóc ją rozpalić.

Jako ośrodek kulturalny miasta Busko-Zdrój, jesteśmy miejscem integracji społecznej. Nasza różnorodna oferta kulturalna jest naszą przewagą konkurencyjną, która przyciąga i jednoczy mieszkańców. Cieszymy się zaangażowaniem i przywiązaniem lokalnej społeczności, która jest dla nas nie tylko publicznością, ale przede wszystkim partnerem w tworzeniu kultury.

Nasza historia jest codziennie pisana przez ludzi, którzy odwiedzają nasze centrum i biorą udział w naszych wydarzeniach. Chociaż nie możemy opowiedzieć Wam o wszystkich kamieniach milowych naszej instytucji, to z pewnością możemy podzielić się z Wami naszą codziennością, pełną kultury, sztuki i pasji.

Zapraszamy do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, gdzie każdy dzień to nowa historia, a każde wydarzenie to okazja do wspólnego świętowania kultury. Dołączcie do nas i bądźcie częścią tej nieustannie rozwijającej się opowieści.

Buskie Samorządowe Centrum Kultury najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing praca fizyczna

Oferty pracy Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Buskie Samorządowe Centrum Kultury - oferty archiwalne

  • Konserwator

    Buskie Samorządowe Centrum Kultury
    • Busko-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac gospodarczych w tym malarskich, hydraulicznych. Utrzymywanie czystości wokół i przy budynku Domu Kultury oraz Tężni, tj.: grabienie liści, odśnieżanie, utrzymywanie ciągów komunikacyjnych w należytym stanie w okresie zimowyym. Kontrola stanu technicznego i konserwacja Tężni. Praca dwuzmianowa w godzinach 7:30-15:30, 14:00-22:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
      • Inne wymagania: Mile widziane uprawnienie SEP, wymagane wykształcenie zawodowe w kierunku budownictwo lub hydraulika itp oraz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik gospodarczy/ sprzątaczka

      Utrzymywanie czystości i porządku w obiekcie Domu Zdrojowego "Kompleks #TężniaBusko" (ciągi komunikacyjne, sanitariaty,mycie okien itp). Praca dwuzmianowa w godzinach 7:00-15:00 i 14:00- 22:00.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

Pracodawcy w Busku-Zdroju