Czy to Twoja firma?

KRU-CZEK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Brzozów

Od momentu naszego powstania w 2003 roku, KRUCZEK nieustannie umacnia swoją pozycję na rynku międzynarodowym w branży transportowej. Jako firma z polskim sercem i kapitałem, jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój sektora transportu drogowego towarów. Nasza misja to nie tylko ciągłe poszerzanie grona zadowolonych klientów, ale przede wszystkim dążenie do ich 100% satysfakcji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe rozwiązania logistyczne, które obejmują transport całopojazdowy, drobnicowy oraz intermodalny na terenie całej Europy. Zdajemy sobie sprawę, że niezawodność i bezpieczeństwo są kluczowe dla naszych klientów, dlatego inwestujemy w rozwój, modernizując naszą flotę i podnosząc kwalifikacje naszych pracowników. Jesteśmy dumni z wysokiego ubezpieczenia towaru, które gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do transportu. Nasza oferta serwisowa to mobilny serwis aut ciężarowych, naprawy naczep i autobusów, serwis opon, a także naprawa plandek i busów. Posiadamy również własną stację kontroli pojazdów, sklep z częściami zamiennymi oraz wyspecjalizowanych mechaników, co stanowi naszą wyraźną przewagę konkurencyjną.

Współpraca z licznymi zleceniodawcami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi, pozwala nam na ciągłe poszerzanie horyzontów i dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb rynku. Nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność przekłada się na trwałe relacje z naszymi klientami.

W KRUCZEK wierzymy, że sukces leży w szczegółach. Dlatego też każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie, dbając o każdy aspekt naszej działalności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy osiągnąć więcej.

KRU-CZEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia

Oferty pracy KRU-CZEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRU-CZEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KRU-CZEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

KRU-CZEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KRU-CZEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik wypożyczalni samochodów

    KRU-CZEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Krosno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wypożyczanie samochodów (osobowe, dostawcze). Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość branży oraz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 642 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca ciągnika rolniczego

    • Krosno

      Odśnieżanie, wykonywanie innych prac zleconych ( praca w okresie zimowym).

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T, Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Brzozowie