Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe Fiskus; M&M s.c. Magdalena Wosińska praca

Brzeziny
Biuro Rachunkowe Fiskus; M&M s.c. Magdalena Wosińska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe Fiskus; M&M s.c. Magdalena Wosińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe Fiskus; M&M s.c. Magdalena Wosińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Biuro Rachunkowe Fiskus; M&M s.c. Magdalena Wosińska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Biuro Rachunkowe Fiskus; M&M s.c. Magdalena Wosińska - oferty archiwalne

  • Sekretarka-pomoc księgowej

    Biuro Rachunkowe Fiskus; M&M s.c. Magdalena Wosińska
    • Brzeziny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie dokumentów do księgowania. Obsługa sekretariatu. Pracodawca rozważa staż.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 565 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzezinach