Czy to Twoja firma?

TSL SOLUTIONS Mariusz Sobczak praca

Brzeziny

Jesteśmy Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., sercem polskiego rynku kapitałowego i liderem wśród giełd Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza historia zaczyna się w XIX wieku, ale to 12 kwietnia 1991 roku zapisaliśmy nowy rozdział, zakładając spółkę, która dzisiaj jest rozpoznawalna na całym świecie. Jesteśmy dumni, że FTSE Russell klasyfikuje nas jako jeden z 25 rynków rozwiniętych, co świadczy o naszym międzynarodowym prestiżu i solidnej pozycji na globalnym rynku finansowym.

Naszą misją jest łączenie pracodawców i pracowników przez transparentność informacji o wynagrodzeniach, opinii o firmach i dostępie do ogłoszeń pracy. Dążymy do tego, aby każda transakcja na naszym rynku była nie tylko możliwa, ale przede wszystkim bezpieczna i opłacalna dla wszystkich stron.

W naszej ofercie znajdziesz handel akcjami spółek na Głównym Rynku oraz NewConnect, gdzie aspirujemy do roli regionalnego hubu dla młodych spółek technologicznych. Nasze wyniki finansowe mówią same za siebie – rekordowe przychody i zyski netto są dowodem na to, że inwestowanie w innowacje i rozwój to klucz do sukcesu.

Projekt PCOL to nasza odpowiedź na potrzeby branży transportowej, logistycznej i spedycyjnej. Stawiamy na automatyzację i cyfryzację procesów, wykorzystując inteligentne algorytmy, sztuczną inteligencję i narzędzia machine learning. Naszym celem jest działanie na spółkach Skarbu Państwa oraz firmach prywatnych w całej Europie, oferując usługi dodatkowe, takie jak finansowe, ubezpieczeniowe czy związane z pokrywaniem kosztów kart paliwowych.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera pod względem procentowego wzrostu obrotów akcjami i zajmowania III miejsca pod kątem wartości ofert pierwotnych w Europie. To świadczy o naszym konkurencyjnym podejściu i nieustannym dążeniu do doskonałości.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów i partnerów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i innowacyjności. Razem możemy tworzyć historię sukcesu na rynku kapitałowym i w branży TSL.

TSL SOLUTIONS Mariusz Sobczak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Brzeziny
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy TSL SOLUTIONS Mariusz Sobczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TSL SOLUTIONS Mariusz Sobczak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TSL SOLUTIONS Mariusz Sobczak - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego pow. 3,5 ton transport międzynarodowy

    TSL SOLUTIONS Mariusz Sobczak
    • Brzeziny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      transport towarów w kierunku Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, przewóz rzeczy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Brzeziny

      Transport Chłodnia
      Transport miedzynarodowy Belgia Niemcy Holandia Anglia

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN

Pracodawcy w Brzezinach